Haber

MHP Mustafakemalpaşa Teşkilatı’nın Yeni Başkanı Ahmet Beygirci Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mustafakemalpaşa Teşkilatı’nın yeni genel başkanı, daha önce yaklaşık 2,5 yıl bu görevi yürüten 28. Dönem Bursa 1. Bölge milletvekili adayı Ahmet Beygirci oldu.

2019 Yerel Seçimlerinden bu yana MHP’nin Mustafakemalpaşa’daki siyasi yol haritasını belirleyen Beygirci, yeni yönetimiyle bir kez daha geniş katılımlı kurultayda delegelerin tam desteğini aldı. Tek aday olarak yeniden MHP Genel Başkanlığına seçilen Ahmet Beygirci, yeni dönemde MHP teşkilatında görev alacak olanların yük ve sorumluluğunun çok ağır olacağını, güçlü bir MHP’nin desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi. delegelerinden ve üyelerinden oluşur. Beygirci, “Mustafakemalpaşa’da tohumlarımızı karıncalara yedirmeden toprağa ekerek kasırgalara karşı koruduk ve bugüne kadar dik bir şekilde getirdik. Artık sevgisi olan herkes için meşe ağacımızın gölgesinde bir yer var.” Kalplerinde vatan ve millet var.”

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, 2024’e doğru karadan karaya Anadolu temasıyla yerel seçim sürecine başladıklarını belirtti. Gönülleri kazanarak, kimseyi ayırmadan herkesi üç hilal çatısı altında yürüyüşe davet ettiklerini belirtti. Bu süreçte yer alan herhangi bir kimsenin olmadığını belirten Büyükataman, “Birinci stratejik hedefimiz mevcut belediye başkanlıklarımızı korumak, yenilerini eklemek ve hatta daha fazlasını eklemek. İkinci stratejik hedefimiz ise Cumhur İttifakının doğasına ve ruhuna uymaktır.” “Muhalefet partilerinin idaresindeki belediyelerin içler acısı, kötü ve ümitsiz durumuna son vermek için harekete geçerek” dedi.

Beygirci’nin yeni yönetimi altında; Abdullah Arap, Arif Türkeli, Bahadır Aydemir, Cerem Turna, Erol Altıntaş, Ertan Goşkun, Gökhan Kanısıcak, Halil Pehlivan, Mesut Baştan, Metin Uysal, Onur İkizceli Özgür Gülşen, Recep Tan, Savaş Koç, Serkan Eşsiz, Suat Buldu, Ümit Aybar ve Volkan Karataşoğlu katıldı. -BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu