Yaşam

Priscilla Presley, Elvis Presley’den sonra neden evlenmediğini anlattı: Kimse onun gibi olamaz

1967-1973 yılları arasında müzisyen Elvis Presley ile evli olan Priscilla Presley, Sofia Coppola’nın yönettiği kendi adını taşıyan “Priscilla” filmiyle gündeme geliyor. Filmin yapımcısı olan 78 yaşındaki Presley, 1977 yılında 42 yaşında hayatını kaybeden Elvis Presley’den ayrıldıktan sonra neden yeniden evlenmediğini açıkladı.

Ntv’nin aktardığı habere göre; Elvis Presley hayatta olduğu sürece yeniden evlenmeyeceğine yemin ettiği iddia edilen Priscilla Presley, söylentileri doğruladı. People’a konuşan Presley, “Bunun üstesinden gelebileceğini düşünmemiştim. Dürüst olmak gerekirse Elvis’ten sonra kimseyle evlenmek istemedim. Böyle bir arzum olmadı. Kimse onun gibi olamaz” dedi.

Neden tek çocukları olduğu sorusuna yanıt veren Priscilla Presley, “Elvis çok meşguldü. Lisa küçükken yanında olamadığından biraz suçluluk duyuyordu.”

Yapımcılığını A24’ün üstlendiği film, Cannes’daki gösteriminin ardından 7 dakika ayakta alkışlandı. Film, Oscar yarışının güçlü adaylarından biri olarak değerlendiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu